Ju jeni vizitori 4624095

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 200 m2 ne Torre Drin
 • Balcony a
  Full Screen
  • Balcony a%1/26
  • Balcony b%2/26
  • Balcony c%3/26
  • Balcony d%4/26
  • Balcony e%5/26
  • Balcony f%6/26
  • Bed Room 1%7/26
  • Bed Room 1a%8/26
  • Bed Room 1b%9/26
  • Bed Room 2%10/26
  • Bed Room 2a%11/26
  • Bed Room 2b%12/26
  • Bed Room 3%13/26
  • Bed Room 3a%14/26
  • Bed Room 3b%15/26
  • Bed Room 3c%16/26
  • Clauset%17/26
  • Corridor a%18/26
  • Corridor b%19/26
  • Day bathroom%20/26
  • Kitchen%21/26
  • Night bathroom a%22/26
  • Night bathroom%23/26
  • Sitting room a%24/26
  • Torre drin, 12 floor%25/26
  • Torre Drin, apt 122%26/26
  1/26
  Balcony a
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 53
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • Per qira  2 400 €
 • Detajet e prones

  Apartament per Qira ne Torre Drin me siperfaqe 2oo m2. Organizimi eshte me 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje i madh, 2 tualete, ballkone ne cdo dhome dhe kendi i gatimit i vecuar. Ndertimi eshte nder me cilesoret ne Tirane. Mobilimi eshte i kendshem e komod. Per me shume informacion mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta