Ju jeni vizitori 4679023

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 939124_204116743260145_1638650602_o
  Full Screen
  • 939124_204116743260145_1638650602_o%1/8
  • 12380882_204116676593485_146518592_o%2/8
  • 12380789_204116679926818_1807477172_o%3/8
  • 12394641_204117099926776_197940172_o%4/8
  • 12394337_204116686593484_1658099766_o%5/8
  • 12394587_204116646593488_122128925_o%6/8
  • 12398374_204116656593487_599007179_o%7/8
  • 12398577_204116659926820_286169186_o%8/8
  1/8
  939124_204116743260145_1638650602_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 70
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 76,22 m²
  • Mbulim zone: 107,88 m²
  • Zone toke: 31,66 m²
   • per shitje 118 500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne Rr.``Skenderbeu`` ne hyrje te qytetit te Sarandes
  me pamje perendimore nga deti.
  Apartament perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje/ngrenie,1 tualet dhe ballkon.Eshte i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme.
  Apartamenti dodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor,lulishte,vend parkimi dhe ka akses te plote ne rrugen kryesore.Per me teper na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 107.88 m²
   • Zone toke 31.66 m²
   • Zone interneti 76.22 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %