Ju jeni vizitori 4659733

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 2+1
 • 12380821_204116923260127_1474908835_o
  Full Screen
  • 12380821_204116923260127_1474908835_o%1/9
  • 12381124_204116979926788_182498560_o%2/9
  • 12389095_204117069926779_732888668_o%3/9
  • 12398669_204117046593448_1067126376_o%4/9
  • 12380944_204116963260123_70706673_o%5/9
  • 12398824_204116983260121_1785661807_o%6/9
  • 12394442_204116116593541_1903916325_o%7/9
  • 12398820_204116976593455_954922271_o%8/9
  • 12398554_204115713260248_459740991_o%9/9
  1/9
  12380821_204116923260127_1474908835_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 71
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 101,80 m²
  • Mbulim zone: 123,71 m²
  • Zone toke: 21,91 m²
   • per shitje 136 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne rr.``Skenderbeu`` me pamje lindore nga deti.
  Apartament i mobiluar ne menyre komode dhe te kendshme me te gjitha orendite e nevojshme.
  Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje me kuzhine dhe 2 tualete.
  Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me akses nga rruga kryesore.Per me shume ju ftojme ta vizitoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 123.71 m²
   • Zone toke 21.91 m²
   • Zone interneti 101.80 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %