Ju jeni vizitori 4681045

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi "Erion"
 • cf43c124709507d255247af9441882f24f6a61c1c4c2dd06009ccff2b2721384
  Full Screen
  • cf43c124709507d255247af9441882f24f6a61c1c4c2dd06009ccff2b2721384%1/5
  • 9ok%2/5
  • 380f7367a6d249c1d597c67486db2c8603d08b93002ab1e1155826a5ca4aa6ed%3/5
  • infi 238%4/5
  • df68e56945b630f0a411e9dd310df7761cfaf7f08eb823fe77e471d6c3d0ed23%5/5
  1/5
  cf43c124709507d255247af9441882f24f6a61c1c4c2dd06009ccff2b2721384
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 238
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga : Asim Vokshi,Tirane.Mbrapa shkolles se mesme : Harry Fullz.
  • Zona e brendshme: 78,97 m²
   • per shitje 59 228 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne nje nga komplekset me cilesore ne Tirane.Apartameti organizohet nga 1-dhome ndenje ,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 5.
  Apartamenti disponon certifikate pronesie.Cmimi eshte 750 euro/m2.Per cdo informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 78.97 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %