Ju jeni vizitori 4596865

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Kapanon me qera ne Vore
 • IMG-20151217-WA0001
  Full Screen
  • IMG-20151217-WA0001%1/2
  • IMG-20151217-WA0000%2/2
  1/2
  IMG-20151217-WA0001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 239
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Unaza
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Zone toke: 3.300 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Mundesi per aktivitetin tuaj ne nje nga pikat strategjike ne nje zone industriale ne Vore.
  Kapanoni eshte 200 m2 dhe ka nje siperfaqe toke prej 3300 m2 te shfrytezueshme.
  Eshte buze rruge dhe ka vizibilitet edhe nga autostrada Tirane-Durres.
  Ju mirepresim per vizite!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 3300.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta