Ju jeni vizitori 4659651

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartamente lluksoze dhe njësi tregëtare për shitje në zonën e Freskut
 • im4 copy
  Full Screen
  • im4 copy%1/8
  • im11%2/8
  • 555 copy%3/8
  • im2 copy%4/8
  • im5%5/8
  • im3 copy%6/8
  • im6 copy%7/8
  • im7 copy%8/8
  1/8
  im4 copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 204
  • Tipi i prones: Bllok apartamentesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Linze
  • zone: - - -
  • Adresa:  Linzë
  • Zona e brendshme: 78 m²
  • Mbulim zone: 89 m²
   • per shitje 62 900 €
 • Detajet e prones

  Shiten apartamente dhe ambiente tregëtare në një kompleks banimi i cili është duke u ndërtuar në një zonë të gjelbëruar në afërsi të Freskut. Punimet në objekt do të jenë nga më cilesoret e ndërtimeve të kohëve të fundit, me izolim termik dhe akustik, shtrim me parket, dritare me xham të tre-fishtë, tualete me paisje hidrosanitare te fundit, shkallët me ndiçim natyral. Veshje e objektit me pllakë terrakotë dhe grafiato. Nëse jeni në kërkim të shtëpisë të ëndrrave tuaja të gjitha ato që keni dëshiruar i gjeni tek ky kompleks banimi. Për më tepër informacion ju lutemi të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Ekip
   • izolim akustic
   • Alarm
   • Dere e blinduar
   • Ngritje 2
   • Izolim termik
   • boljer uji
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %