Ju jeni vizitori 4149873

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient zyre per qira
 • 2015-09-21 10.39.22
  Full Screen
  • 2015-09-21 10.39.22%1/4
  • 2015-09-21 10.39.34%2/4
  • 2015-09-21 10.39.47%3/4
  • 2015-09-21 10.40.01%4/4
  1/4
  2015-09-21 10.39.22
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 223
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pashko Vasa
  • Zona e brendshme: 44 m²
  • Mbulim zone: 44 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Ambient per zyra me qira ne nje ndertim dhe shume cilesor.Ambienti ndodhet ne katin e II me nje siperfaqe prej 44m2.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 44.00 m²
   • Zone interneti 44.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta