Ju jeni vizitori 4683665

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient trgëtar për shitje, Ish Uzina Enver
 • DSC_0833.JPG
  Full Screen
  • DSC_0833.JPG%1/2
  • DSC_0831.JPG%2/2
  1/2
  DSC_0833.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 107
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 413 m²
   • per shitje 205 900 €
 • Detajet e prones

  Ambient multifunksional në zonë tepër të aksesueshme, i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Aktualisht është në aktivitet dhe i përshtatur si servis automjetesh. Disponon dokument të rregullt pronësie.
  Ju ftojmë të na kontaktoni!.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 413.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %