Ju jeni vizitori 4680212

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten 3 Ambjente Komerciale ne Astir, Unaza e Re!
 • DSC_0713.JPG
  Full Screen
  • DSC_0713.JPG%1/28
  • DSC_0709.JPG%2/28
  • DSC_0710.JPG%3/28
  • DSC_0706.JPG%4/28
  • DSC_0726.JPG%5/28
  • DSC_0717.JPG%6/28
  • DSC_0722.JPG%7/28
  • DSC_0728.JPG%8/28
  • DSC_0727.JPG%9/28
  • DSC_0712.JPG%10/28
  • DSC_0723.JPG%11/28
  • DSC_0705.JPG%12/28
  • 20140124_115351%13/28
  • 20140124_115333%14/28
  • 20140124_115358%15/28
  • 20140124_115410%16/28
  • 20140124_115404%17/28
  • 20140124_115433%18/28
  • 20140124_115421%19/28
  • 20140124_115441%20/28
  • 20140124_115504%21/28
  • 20140124_115539%22/28
  • 20140124_115454%23/28
  • 20140124_115606%24/28
  • Underground 2%25/28
  • 20140124_120756%26/28
  • 20140124_120542%27/28
  • Underground 1-1%28/28
  1/28
  DSC_0713.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 208
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re,
  • Zona e brendshme: 1.000 m²
  • Mbulim zone: 1.200 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje Cmimet
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Në zonën e Astirit, ne nje godine rezidenciale ne bulevardin kryesor, shiten ambiente komerciale te pershtatshme per te zhvilluar aktivitete te ndryshme si klinike mjeksore, depo farmaceutike, apo aktivitete te tjera. Zyrat e asministrates jane te arreduara ne menyre moderne , po ashtu ka dhe salle operative pune dhe magazina , ashensor i dedikuar dhe akses i vecante si per mjetet ashtu edhe per stafin.
  Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone , ju ftojme te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 1200.00 m²
   • Zone interneti 1000.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %