Ju jeni vizitori 4660910

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 ne shitje.
 • 12398560_204847559853730_319201407_o
  Full Screen
  • 12398560_204847559853730_319201407_o%1/7
  • 10573314_204847376520415_1654141538_o%2/7
  • 10424007_204847793187040_26623094_o%3/7
  • 12398683_204847736520379_1246105291_o%4/7
  • 12398731_204847743187045_401305231_o%5/7
  • 12400281_204847623187057_1227281863_o%6/7
  • 12400335_204847673187052_478505981_o%7/7
  1/7
  12398560_204847559853730_319201407_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 76
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 75 m²
  • Zone toke: 5 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje rezidence me punime shume cilesore ne qytetin e Sarandes.
  Ka pamje jug-lindore nga deti,me akses ne rrugen kryesore te qytetit ,perbehet prej 1 dhome gjumi,1 sallon,1 tualet dhe ballkon.
  Per informacion te metejshem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.00 m²
   • Zone toke 5.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %