Ju jeni vizitori 4143365

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1 ne Don Bosko
Ekskluzive
 • IMG_0478.JPG
  Full Screen
  • IMG_0478.JPG%1/10
  • IMG_0480.JPG%2/10
  • IMG_0479.JPG%3/10
  • IMG_0483.JPG%4/10
  • IMG_0481.JPG%5/10
  • IMG_0482.JPG%6/10
  • IMG_0484.JPG%7/10
  • IMG_0485.JPG%8/10
  • IMG_0486.JPG%9/10
  • IMG_0487.JPG%10/10
  1/10
  IMG_0478.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 41
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Don Bosko
  • Zona e brendshme: 124,70 m²
  • Mbulim zone: 141,47 m²
   • per shitje 123 420 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te sapo perfunduar perballe me kompleksin Vizion+. Ai ndodhet ndodhet ne katin e shtate. Apartamenti ka tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje te madhe, dy tualete dhe nje dhome sherbimesh. NE cmim eshte i perfshire dhe nje garazh. Apartamenti disponon Certifikate Pronesie.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 141.47 m²
   • Zone interneti 124.70 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 18
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enkela Guzi
  Office Manager
  Telefone: +355672049700 / +35542403900
  email: info@c21meiproperties.com / enkelaguzi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %