Ju jeni vizitori 4576957

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Botanik
 • IMG-20150323-WA0010 (1)
  Full Screen
  • IMG-20150323-WA0010 (1)%1/11
  • IMG-20150323-WA0007%2/11
  • IMG-20150323-WA0008%3/11
  • IMG-20150323-WA0004%4/11
  • IMG-20150323-WA0005%5/11
  • IMG-20150323-WA0006%6/11
  • IMG-20150323-WA0007%7/11
  • 20150324_171052%8/11
  • 20150324_171346%9/11
  • IMG-20150323-WA0001%10/11
  • IMG-20150323-WA0002%11/11
  1/11
  IMG-20150323-WA0010 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 44
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Selita e Vjeter
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 123 m²
   • per shitje 136 000 €
 • Detajet e prones

  Prane Kopshtit Botanik ne mes te gjelberimit dhe ajrit te paster shitet nje apartament 2+1 Apartamenti eshte i organizuar ne nje salon dhe guzhine , 2 dhoma gjumi , 2 banjo dhe 2 ballkone . Ju ftojme per nje vizite prane kesaj prone .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 123.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %