Ju jeni vizitori 4623911

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 tek pazari i ri per shitje
Ekskluzive
 • Photo Sep 01, 12 50 39
  Full Screen
  • Photo Sep 01, 12 50 39%1/21
  • Photo Sep 01, 12 50 34%2/21
  • Photo Sep 01, 12 50 27%3/21
  • Photo Sep 01, 12 50 00%4/21
  • Photo Sep 01, 12 49 54%5/21
  • IMG-20160525-WA0002%6/21
  • Ondi Afa mobilim 24%7/21
  • Photo Sep 01, 12 39 50%8/21
  • Photo Sep 01, 12 36 01%9/21
  • Photo Sep 01, 12 40 12%10/21
  • Photo Sep 01, 12 41 00%11/21
  • Photo Sep 01, 12 40 44%12/21
  • Photo Sep 01, 12 42 55%13/21
  • Photo Sep 01, 12 43 15%14/21
  • Photo Sep 01, 12 43 37%15/21
  • Photo Sep 01, 12 44 46%16/21
  • Photo Sep 01, 12 44 54%17/21
  • Photo Sep 01, 12 49 23%18/21
  • Photo Sep 01, 12 49 34%19/21
  • Photo Sep 01, 12 49 58%20/21
  • Photo Sep 01, 12 50 17%21/21
  1/21
  Photo Sep 01, 12 50 39
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 251
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga qemal Stafa
  • Zona e brendshme: 101 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
  • viti I konstruktimit: 2016
   • per shitje 128 700 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2 + 1 ne qender te Tiranes, 100 metra nga Prokuroria e pergjithshme. Apartamenti ka planimetri te rregullt, me dy dhoma gjumi, dy banjo, nje sallon plus ambient gatimi dhe nje ballkon. Apartamenti eshte ne katet e larta te objektit dhe e ka pamjen e lire nga ndertesat e tjera. Pallati eshte ne fazat perfundimtare te ndertimit. Ju ftojme per nje vizite prane prones.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 101.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %