Ju jeni vizitori 4648297

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile 3 Kateshe me Qira Prane Kopshtit Zologjik
Ekskluzive
 • IMG_20151119_150721
  Full Screen
  • IMG_20151119_150721%1/10
  • IMG_20151119_150731%2/10
  • IMG_20151119_150736%3/10
  • IMG_20151119_151308%4/10
  • IMG_20151119_150913%5/10
  • IMG_20151119_151339%6/10
  • IMG_20151119_151353%7/10
  • IMG_20151119_151759%8/10
  • IMG_20151119_152301%9/10
  • IMG_20151119_152322%10/10
  1/10
  IMG_20151119_150721
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 46
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Eduart Mano, Tirane
  • Zona e brendshme: 470 m²
  • Mbulim zone: 520 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Vila eshte e re dhe e pabanuar me pare. Ajo eshte e ndare ne 3 kate. Kati 0 eshte ambjent i hapur qe mund te perdoret edhe per biznes. Dy katet e siperme jane te organizuara si apartamente me nga 3 dhoma, 2 banjo dhe nje sallon te madh. Trualli eshte rreth 400m2 dhe pervec nje bahce te kendeshme ka vend edhe per parkimin e dy apo tre makinave.
  Vila shikon nga Kopshti Zologjik dhe pamja eshte shume qetesuese. Ajri ne zone eshte i paster dhe liqeni artificial ndodhet vetem 5 minuta ne kembe.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 520.00 m²
   • Zone interneti 470.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta