Ju jeni vizitori 4578493

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 2+1
 • IMG_20151111_145404
  Full Screen
  • IMG_20151111_145404%1/7
  • IMG_20151111_145450%2/7
  • IMG_20151111_145502%3/7
  • IMG_20151111_145544%4/7
  • IMG_20151111_145534%5/7
  • IMG_20151111_145727%6/7
  • IMG_20151111_145718%7/7
  1/7
  IMG_20151111_145404
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 72
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 86 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, me nje siperfaqe 86 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhinen nje tualet dhe nje ballkon me pamje fantastike. Per me shume na kontaktoni ta vizitojme se bashku.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 86.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %