Ju jeni vizitori 4693440

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambiente per qira ne Bllok
 • 20150309_155638
  Full Screen
  • 20150309_155638%1/14
  • 20150309_155044%2/14
  • 20150309_155036%3/14
  • 20150309_155055%4/14
  • 20150309_155320%5/14
  • 20150309_155331%6/14
  • 20150309_155342%7/14
  • 20150309_155349%8/14
  • 20150309_155409%9/14
  • 20150309_155437%10/14
  • 20150309_155447%11/14
  • 20150309_155546%12/14
  • 20150309_155557%13/14
  • 20150309_155654%14/14
  1/14
  20150309_155638
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 238
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri, prane Sheshit Willson
  • Zona e brendshme: 1.080 m²
  • Mbulim zone: 1.190 m²
   • Per qira  15 000 €
 • Detajet e prones

  Ne te njejten godine jepen per qira ambiente zyre te pozicionuara njera ne katin 2-te me siperfaq 350 m2, te ndara ne ambiente zyrash si dhe dy ambiente te pozicionuara ne dy katet e fundit te kesaj godine, perkatesisht ne katin e 10-te, me siperfaqe 420 m2 dhe ne katin e 11-te me siperfaqe 310 m2 dhe 110 m2 verande, te organizuara ne ambiente zyrash.
  Me sistem aspirimi dhe kondicionimi te lidhura me nje ashensor te personalizuar.
  Per detaje te tjera jeni te lutur te kontakoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 1190.00 m²
   • Zone interneti 1080.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta