Ju jeni vizitori 4625914

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet papafingo 2+1
 • 12431230_124159637957435_687545242_n
  Full Screen
  • 12431230_124159637957435_687545242_n%1/14
  • 12434394_124159137957485_422092195_n%2/14
  • 1931955_124159044624161_1932459667_n%3/14
  • 12404355_124159021290830_1197986114_n%4/14
  • 12021723_124159544624111_1234795536_n%5/14
  • 12399368_124159011290831_925696346_n%6/14
  • 12421397_124159671290765_1592166206_n (1)%7/14
  • 1415737_124159704624095_208125738_n%8/14
  • 12399441_124159587957440_818780302_n%9/14
  • 12431617_124159097957489_1179461693_n%10/14
  • 12421567_124159171290815_502394835_n%11/14
  • 12431355_124159521290780_253563329_n%12/14
  • 12431805_124159761290756_193205574_n (1)%13/14
  • 12435636_124158984624167_1551500767_n%14/14
  1/14
  12431230_124159637957435_687545242_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 79
  • Tipi i prones: Papafingo
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Themistokli Bahimaj
  • Zona e brendshme: 122 m²
  • Mbulim zone: 226,74 m²
  • Zone toke: 104,74 m²
   • per shitje 250 000 €
 • Detajet e prones

  Papafingo ne shitje ne qytetin e Sarandes ,
  Shitet Papafingo me pamje ballore nga deti Jon dhe me pamje nga Qyteti. Papafingo ndodhet ne nje objekte modern dhe komod. Struktura e Papafingos eshte 226.74m2 perbehet prej dy dhomash gjumi dhe dy dhome ndenje. Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 226.74 m²
   • Zone toke 104.74 m²
   • Zone interneti 122.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %