Ju jeni vizitori 4625803

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apratament 2+1 në Golem
 • IMG_0542.JPG
  Full Screen
  • IMG_0542.JPG%1/15
  • IMG_0531.JPG%2/15
  • IMG_0521.JPG%3/15
  • IMG_0530.JPG%4/15
  • IMG_0535.JPG%5/15
  • IMG_0522.JPG%6/15
  • IMG_0523.JPG%7/15
  • IMG_0532.JPG%8/15
  • IMG_0533.JPG%9/15
  • IMG_0538.JPG%10/15
  • IMG_0541.JPG%11/15
  • IMG_0546.JPG%12/15
  • IMG_0534.JPG%13/15
  • IMG_0548.JPG%14/15
  • IMG_0545.JPG%15/15
  1/15
  IMG_0542.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 213
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e plazhit , Pranë Hotel Marikaj
  • Zona e brendshme: 190 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • per shitje 99 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament për shitje me një sipërfaqe te brendshme 110 m2 plus 80 m2 verande. 200 m2. Ndodhet në katin V-të të një ndërtimi të ri, mjaft cilësor, në zonën e plazhit të Komunës Golem. Apartamenti është i orientuar Jug - Perendim. Vetratat janë dopio xham tepër cilësore. Apartamenti ka punime shtesë mbi punimet standarte që ofron firma e ndërtimit për instalimet elektrike, hidraulike dhe pllakat. Organizimi i brendshëm është: sallon ndenie me kuzhinë dhe dhomë ngënie, dy dhoma gjumi, tualet ,Verandë. Për më shumë informacion apo për të vizituar nga afër këtë apartament, mund të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • drejtimi I paneleve diellore jug/perendim
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 190.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %