Përshkrim

Shitet ambient biznesi e qender te Kavajes.Prona ndodhet ne qender te qytetit, nje zone e cila ofron facilitete te shumta per zhvillimin e bizneseve.Siperfaqja totale e prones eshte 1834 m2 dhe eshte e organizuar ne 3 kate.Kati i pare: 570 m2,Kati i dyte: 632 m2,Kati i trete: 632 m2Secili kat eshte i perbere nga disa njesi te vogla biznesi me siperfaqe te ndryshme.Prona eshte ndertim i viteve te fundit , me punime mjaft cilesore. Disponon sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem ndricimi, termoizolimi.Fasadë xhami nga rruga. Pozicionim optimal për biznese si psh: Institucione financiare, Klinikë, Call center, Qendër SPA, Qendër tregtare, Qendër kursesh, Supermarket etj.Eshte i paisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo dhe nje shoqerim ne prone ju lutem na kontaktoni : Artemis Tota 0699385020


Informacion
Sipërfaqja:

1834 m2

Lloji:

Commercial complex Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

47 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019