Ju jeni vizitori 4594873

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 ne Shitje tek St. Trenit, i Mobiluar, Pamje nga Unaza
 • IMG_20151228_101413
  Full Screen
  • IMG_20151228_101413%1/10
  • IMG_20151228_101437%2/10
  • IMG_20151228_101419%3/10
  • IMG_20151228_101516%4/10
  • IMG_20151228_101551%5/10
  • IMG_20151228_101450%6/10
  • IMG_20151228_101640%7/10
  • IMG_20151228_101816%8/10
  • IMG_20151228_101616%9/10
  • IMG_20151228_101703%10/10
  1/10
  IMG_20151228_101413
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 53
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: Jo e aplikueshme
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Reshit Petrela, Tirane
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Mbulim zone: 135 m²
   • per shitje 117 000 €
 • Detajet e prones

  Nje apartament 3+1 shitet tek Kompleksi Usluga, prane Stacionit te Trenit. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje te mire pasi pronaret jetojne jashte shtetit. Orientimi Jug-Lindje ofron ndricim gjate gjithe dites. Organizimi i shtepise eshte me dy dhoma femijesh, nje dhome cifti me tualet te brendshem, nje sallon me ambjent gatimi te vecuar, nje tualet i pergjithshem dhe nje ballkon me permasa optimale. Cmimi eshte gjithashtu shume i mire per zonen.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 135.00 m²
   • Zone interneti 125.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %