Përshkrim

SHITET KAPANON + TOKE NE KAVAJE!Siperfaqja totale e prones eshte 6100 m2, nga te cilat 5000 m2 jane toke are dhe 1100 m2 jane ndertim.Kapanoni ka nje lartesi prej 7 m dhe eshet i organizuar ne 900 m salle e madhe , nje siperfaqe prej 200 m2 ambient zyrash te mobiluara, dhe tualet. Kapanoni ndodhet buze autostrades Durres-Rrogozhine qe e ben shume te lakmuar per bizneset Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni


Informacion
Sipërfaqja:

1100 m2

Lloji:

Warehouse Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

33 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: AUTOSTRADE

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019