Përshkrim

Apartamenti është i pozicionuar në katin e dytë të një ndërtimi të ri me ashensor. Organizohet në ambientin e ndenjes bashkë me atë të gatimit,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe një ballkon.Eshtë i orientuar nga lindja dhe shitet totalisht i mobiluar !Mundësi ideale për investim !Hipoteka në proces !Rezervo vizitën tënde tani !


Informacion
Sipërfaqja:

91 m2

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

110 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Margarita Tutulani

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019