Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues tek Piazza (ne Qender). Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me ambient gatimi, 1 ballkon, 1 depo dhe 2 tualete. Ka nje mobilim bashkekohor dhe te gjitha kushtet per nje jetese komode. Lirohet ne 15 Shtator. Per te rezervuar viziten tuaj ne prone kontaktoni Eriken +355 69 222 34 14


Informacion
Sipërfaqja:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

31 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Sulejman Pasha

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019