Përshkrim

Ambienti ne katin 0 buze rruges ndodhet ne nje nder pallatet me cilesore. Ka fasade xhami dhe eshte openspace. Ndarja me mure gipsi mund te rregullohet sipas deshires. Ambienti eshte shume i pershtatshem per zyra apo show room. Jepet me qira 3000€ perfshire dhe taksat. Per informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni Xhejms Kallciu me numrin 069 996 9999


Informacion
Sipërfaqja:

200 m2

Tualetet:

2 Tualetet

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

28 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019