Përshkrim

Jepet me qira vile 2-kateshe ne rrugen Jordan Misja me siperfaqe 144m2, me oborr dhe me garazh. Eshte e organizuar ne katin e pare nga 1 ambient ndenjeje dhe gatimi, 1 tualet, ne katin e dyte nga 1 ambient ndenjeje dhe gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 korridor, 1 ballkon. Me uje 24 ore(depozite personale me pompe elektrike). Ka akses me rrugen kryesore, ofron qetesi, privatesi, ndricim dhe ngohje natyrale, orientim jug-perendim. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

2 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

114 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Jordan Misja

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019