Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes dhe ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet me ajrosje natyrale. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues pa ashensor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

63 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

111 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019