Përshkrim

Dyqani ndodhet në katin e dyte me një sipërfaqe totale prej 182 m2 dhe ka një çmim të arsyeshëm për zonën ku ndodhet. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara për hapjen e një biznesi si: market, galeri, call center etj. Pozicioni në të cilin dyqani ndodhet është pranë rrugës kryesore dhe ka dalje me fasad xhami . Eshtë i mirëndricuar dhe është i pajisur me dy tualete, dhe një . Për më shumë informacion dhe për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrat: 0697940910


Informacion
Sipërfaqja:

182 m2

Tualetet:

2 Tualetet

Lloji:

Shop Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

61 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019