Përshkrim

Apartament per shitje tek rruga e Bogdaneve 2+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore . Organizohet nga 1 dhome ndenje e bollshme bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi ajo matrimoniale me ballkon edhe 2 tualete. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi dhe vjen me nje cmim okazion per vetem 1050 € / m2. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sipërfaqja:

115 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

95 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin

Copyright © 2019