Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit 1 Tirane.Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes , brenda Rezidences Kodra e Diellit 1.Ndodhet ne katin e pare banim dhe disponon nje verande 12.5 m2, i pa banuar me pareApartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me teper informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

1 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

130 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit 1

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019