Përshkrim

Jepet me Qira Vile 3 Kateshe tek Rruga KavajesVila ndodhet buze rrugegje qe ofron mundesi te gjere perdorimi per aktivitete te ndryshme Perbehet nga : Kati 0 ambient open space,Kati i pare ,nje dhome gjumi,nje sallon ndenje,nje ambient gatimi, nje banjo dhe nje ballkon,dhe eshte i arreduar ne menyre klasikeKati i dyte ka te njejten ndarje me katin e pare por eshte i pa arreduar (vetem me kondicioner)Per detaje te tjera apo vizite ne prone me kontaktoni!!!


Informacion
Sipërfaqja:

m2

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

18 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019