Përshkrim

Jepet apartament me qira 2+1+2 ne rr: e Kavajes, perballe " Kompleksit Delijorgji". Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 11 katesh te mire administruar. Orientimi i apartamentit eshte Jug - Lindje, orientim i cili mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Organizohet nga : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 1 ballkon. Mobilimi i apartamentit eshte i ri dhe teper komod. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat e momentit. Mos vononi, por kontaktoni Ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633 / 0697070045


Informacion
Sipërfaqja:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

5 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

40 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Kavajes, perballe "Kompleksit Delijorgji"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019