Përshkrim

Jepet me qira super apartament me pamje nga liqeni i Farkes. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te reja dhe me cilesore te ndertuara se fundmi. Zona ofron nje pamje qetesuese nga liqeni i Farkes si dhe nga Vargmali i Dajtit, po ashtu ofron qetesi dhe ajer te paster larg smokut dhe zhurmave te kryeqytetit. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenieje hajsire te vecante gatimi dhe ngrenie, dy dhoma gjumi si dhe nje verande te madhe me pamie nga liqeni.


Informacion
Sipërfaqja:

103 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

75 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Liqeni Farkes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019