Përshkrim

Zgara ndodhet shume prane shkolles Vasil Shanto, ne nje location te favorshem per biznesin. Aktualisht ambienti ofrn sherbimet e zgares dhe restorantit dhe punon shume mire dhe me kateringun. Ambienti eshte i favorshem dhe per organizimin e festave famliare ose ambientetve festive ne mbremje. Per nje vizte ne prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

120 m2

Lloji:

Bar / Restaurant Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

61 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019