Përshkrim

Shitet toke + ndertim ne Durres ! Prona ndodhet prapa policise. Siperfaqja totale e prones eshte 1000 m2 toke mbi te cilen ndodhet dhe nje ndertese prej 120 m2.Ndertesa eshte shtepi e organizuar ne: nje soxhorno te madhe bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi , 1 tualet. Shtepia eshte ndertim i cili ka nevoje per restaurim. Per me shume informacion dhe shoqerim ne prone kontaktoni Romina Abdullai 0695327560


Informacion
Sipërfaqja:

120 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Land Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

50 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019