Ju jeni vizitori 4680052

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qera prane Liceut Rruga e Elbasanit
 • DSC_0828.JPG
  Full Screen
  • DSC_0828.JPG%1/7
  • DSC_0831.JPG%2/7
  • DSC_0834.JPG%3/7
  • DSC_0836.JPG%4/7
  • DSC_0835.JPG%5/7
  • DSC_0838.JPG%6/7
  • DSC_0844.JPG%7/7
  1/7
  DSC_0828.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 243
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: RRuga Qemal Guranjaku
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 85 m²
  • Condo cmim: 10 €
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qera prane Liceut . ambjenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 banjo 1 dhome ndenje, aneks dhe nje ballkon. Apartmenti eshte teresish i mobiluar ne menyre bashkekohore .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta