Ju jeni vizitori 4625595

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qira te ETC
 • P1210126.JPG
  Full Screen
  • P1210126.JPG%1/10
  • P1210128.JPG%2/10
  • P1210129.JPG%3/10
  • P1210125.JPG%4/10
  • P1210139.JPG%5/10
  • P1210135.JPG%6/10
  • P1210150.JPG%7/10
  • P1210132.JPG%8/10
  • P1210141.JPG%9/10
  • P1210140.JPG%10/10
  1/10
  P1210126.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 233
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri
  • Zona e brendshme: 128 m²
  • Mbulim zone: 128 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Qira ne nje nga ndertimet me te mira dhe cilesore te Tiranes.Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje salloni me kuzhine te ndare,dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar por ne varesi dhe deshires se klientit mund te zevendesohet ose te hiqet fare.Apartamenti ndodhet ne katin e peste me orientim jug-lindje.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 128.00 m²
   • Zone interneti 128.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta