Ju jeni vizitori 4679059

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial per qira
 • 20151224_170720
  Full Screen
  • 20151224_170720%1/6
  • 20151224_170728%2/6
  • 20151224_170942%3/6
  • 20151224_170812%4/6
  • 20151224_170928%5/6
  • 20151224_170920%6/6
  1/6
  20151224_170720
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 234
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Petro Nini Luarasi
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Mbulim zone: 500 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Ambient komercial per qira prane Tregut Elektrik.Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri me fasade xhami nga rruga kryesore.Ambienti eshte open space me dy tualete dhe mund te sherbeje per cfare do lloje biznesi qofte call center, zyra etj. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 500.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta