Ju jeni vizitori 4695007

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vila te stacini Elektrik
 • DSC05547.JPG
  Full Screen
  • DSC05547.JPG%1/21
  • DSC05556.JPG%2/21
  • DSC05561.JPG%3/21
  • DSC05563.JPG%4/21
  • DSC05566.JPG%5/21
  • DSC05568.JPG%6/21
  • DSC05569.JPG%7/21
  • DSC05571.JPG%8/21
  • DSC05572.JPG%9/21
  • DSC05577.JPG%10/21
  • DSC05579.JPG%11/21
  • DSC05582.JPG%12/21
  • DSC05585.JPG%13/21
  • DSC05587.JPG%14/21
  • DSC05591.JPG%15/21
  • DSC05592.JPG%16/21
  • DSC05596.JPG%17/21
  • DSC05604.JPG%18/21
  • DSC05555.JPG%19/21
  • DSC05550.JPG%20/21
  • DSC05601.JPG%21/21
  1/21
  DSC05547.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 77
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Pal Hasi"
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 360 m²
  • Zone toke: 420 m²
   • per shitje 300 000 €
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje zone periferike dhe shume te qete te qytetit ndodhet Vila shume komode dhe e arreduar ne nje menyre bashkekohore. Vila ndodhet shume prane stacionit elektrik te qytetit, ndermjet Rruges 'Siri Kodra' dhe Rruges '5 Maji' . Vila ka nje siperfaqe te konsidurueshme te truallit prej 420 m2 dhe siperfaqe baze e ndertimit prej 120 m2, ndersa siperfaqe e pergjithsme e tre kateve eshte 360 m2. Vila shitet bashke me mobiljet dhe gjithashtu i disponon gjithe dokumentat hipotekore. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi te na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 360.00 m²
   • Zone toke 420.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %