Ju jeni vizitori 4681042

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartamente per SHITJE DHE QIRA
 • IMG_7612.JPG
  Full Screen
  • IMG_7612.JPG%1/6
  • IMG_7614.JPG%2/6
  • IMG_7615.JPG%3/6
  • IMG_7619.JPG%4/6
  • IMG_7617.JPG%5/6
  • KATI I KATERT BANIM%6/6
  1/6
  IMG_7612.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 251
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 117 m²
  • Mbulim zone: 133 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  1 300 €
 • Detajet e prones

  Per te gjithe ju qe deshironi te bleni ose merni me qira apartamente ose ambjente koomerciale te nje cilesie shume te larte,ne te CENTURY 21 e kemi zgjidhjen.
  Ambjentet kane sistem qendrir VRV me ajer,xhamat me tre shtresa me gaz argon,vetrata me alumin termik,grilat jane elektrike.Muret jane 55 cm ,te ndare ne e shtresa izolimi.Tavanet jane me gips si dhe ndricim LED i mundesuar nga Vimar MY HOME BY ME ne te gjitha ambjentet,pajisje e tualeteve jane te gjitha incaso.Gjithashtu ne kete ndertese do te gjeni edhe nje ambient te survejuar me security dhe kamera 24\ore,si dhe videocitofon.Nese po kerkoni dicka luksoze dhe teper cilesore ju lutem te na kontaketoni ne 0694050016
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 133.00 m²
   • Zone interneti 117.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klinton Shabanaj
  Telefone: +355694050016
  email: klinton.shabanaj@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta