Ju jeni vizitori 4681103

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Punishte Mobilerie
 • DSC04792.JPG
  Full Screen
  • DSC04792.JPG%1/10
  • DSC04795.JPG%2/10
  • DSC04794.JPG%3/10
  • DSC04790.JPG%4/10
  • DSC04793.JPG%5/10
  • DSC04787.JPG%6/10
  • DSC04786.JPG%7/10
  • DSC04780.JPG%8/10
  • DSC04798.JPG%9/10
  • DSC04800.JPG%10/10
  1/10
  DSC04792.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 78
  • Tipi i prones: Industri
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Kamëz
  • Qytet: Kamëz
  • zone: - - -
  • Adresa: Valias
  • Zona e brendshme: 6.000 m²
  • Mbulim zone: 7.000 m²
  • Zone toke: 7.000 m²
   • per shitje 250 000 €
 • Detajet e prones

  OKAZION!!!!! Ne nje zone zone industriale dhe me shume akses ne rruget hyrese dhe dalese, vetem 300 m larg rruges kryesore te qe lidh Kamzen me pjesen veriore te vendit, si dhe shume prane aeroportit nderkombetar 'NENE TEREZA' shitet nje biznes per perpunin e lendes drusore dhe prodhim mobiljesh. Biznesi perbehet nga 7000 m2 truall ( 6000 m2 me dukoment hipotekor), 1000 m2 eshte kapanoni i punishtes se bashku me makinerite brenda. Per me shume informacion , na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 7000.00 m²
   • Zone toke 7000.00 m²
   • Zone interneti 6000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %