Ju jeni vizitori 4648350

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartamenti 2+1
 • DSC_4422.JPG
  Full Screen
  • DSC_4422.JPG%1/12
  • DSC_4421.JPG%2/12
  • DSC_4443.JPG%3/12
  • DSC_4445.JPG%4/12
  • DSC_4432.JPG%5/12
  • DSC_4431.JPG%6/12
  • DSC_4451.JPG%7/12
  • DSC_4436.JPG%8/12
  • DSC_4430.JPG%9/12
  • DSC_4428.JPG%10/12
  • DSC_4440.JPG%11/12
  • DSC_4442.JPG%12/12
  1/12
  DSC_4422.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 403
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Frosina Plaku
  • Zona e brendshme: 132 m²
  • Mbulim zone: 132 m²
  • Zone toke: 132 m²
   • per shitje 129 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet midis hotel Mondial dhe Inxhinierise se ndertimit , ne rrugen Frosina Plaku.
  Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon dhe dy tualete me ajrim natyral .
  Ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor, ne katin e 7-te .
  Fasada e xhamit ne sallon e cila ka nje siperfaqe mbi 20 m2 i jep shume drite dhe ngrohtesi ambientit.
  Eshte i instaluar sistem ngrohje/ftohje.
  Orientimi Lindje-Jug
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 132.00 m²
   • Zone interneti 132.00 m²
   • Zone toke 132.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %