Ju jeni vizitori 4664056

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1
 • IMG_7001
  Full Screen
  • IMG_7001%1/7
  • IMG_6997%2/7
  • Photo0465%3/7
  • IMG_6993%4/7
  • Photo0470%5/7
  • IMG_6996%6/7
  • IMG_7007%7/7
  1/7
  IMG_7001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 199
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Rruga Skenderbeg
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Fetah Bllaca"
  • Zona e brendshme: 62 m²
  • Mbulim zone: 62 m²
   • per shitje 38 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqje 62 m2 prane qendres se Durresit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te vjeter prane dy shkollave 9-vjecare. Eshte e mobiluar totalisht me te gjitha kushtet e nevojshme. Apartamenti mund te shitet dhe bosh ,i pamobiluar me nje cmim me te lire. Na kontaktoni per nje vizite nga afer. Ju mirepresim !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zone historike
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
  • Ekip
   • frigorifer
   • furnizime
   • antene parabolike
   • dush 1
   • lavatrice
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 62.00 m²
   • Zone interneti 62.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Kuzhine e kompletuar
   • Nuk pihet duhani
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %