Ju jeni vizitori 4694925

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Godine me Qera tek Sarajet
 • ft1
  Full Screen
  • ft1%1/5
  • ft6%2/5
  • ft8%3/5
  • ft3%4/5
  • DSCN6887%5/5
  1/5
  ft1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 57
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: Jo e aplikueshme
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Abdi Toptani
  • Zona e brendshme: 270 m²
  • Mbulim zone: 250 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Godina eshte dy kateshe dhe ndodhet ne krah te Sarajeve. Ne katin e pare ka nje holl te madh dhe 3 dhoma, ne katin e dyte gjenden 5 dhoma. Seicili kat ka hyrje te vecante dhe nese lind nevoja mund te jepen me qera te ndara. Zona eshte nje nga me elitaret ne Tirane duke pasur afer Tore Drinin, Qendren Toptani, Kullen TID etj. Godina mund te perdoret per zyra, dyqan, restorant, hostel etj
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
  • Siperfaqet
   • planimetria 250.00 m²
   • Zone interneti 270.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta