Ju jeni vizitori 4680114

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 me qera .
 • DSC07298.JPG
  Full Screen
  • DSC07298.JPG%1/12
  • DSC07294.JPG%2/12
  • DSC07312.JPG%3/12
  • DSC07303.JPG%4/12
  • DSC07309.JPG%5/12
  • DSC07297.JPG%6/12
  • DSC07305.JPG%7/12
  • DSC07306.JPG%8/12
  • DSC07307.JPG%9/12
  • DSC07314.JPG%10/12
  • DSC07320.JPG%11/12
  • DSC07321.JPG%12/12
  1/12
  DSC07298.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 85
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 45 m²
  • Mbulim zone: 55 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • Per qira  440 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje objekt me punime shume cilesore, disponon 1 dhome gjumi plus sallon.
  I pozicionuar ne nje lagje shume te mire te qytetit te Sarandes me akses ne rrugen kryesore.
  Ky apartament ndodhet vetem pak minuta larg detit.
  Eshte i mobiluar dhe gjithshtu ka pamje nga deti Jon.
  Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 55.00 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 45.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta