Ju jeni vizitori 4576803

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne Laprake per shitje
 • IMG_20151118_153857
  Full Screen
  • IMG_20151118_153857%1/10
  • IMG_20151118_153808%2/10
  • IMG_20151118_153948%3/10
  • IMG_20151118_153813%4/10
  • IMG_20151118_153825%5/10
  • IMG_20151118_153839%6/10
  • IMG_20151118_153923%7/10
  • IMG_20151118_153913%8/10
  • IMG_20151118_153930%9/10
  • IMG_20151118_153940%10/10
  1/10
  IMG_20151118_153857
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 59
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Pandi Dardha
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne Laprake 500m nga Vizion Plus ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i shtruar me parket cilesor.
  Eshte i organizuar 3 dhoma gjumi dhe nje sallon te madh. Orientim jug-lindje. Cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %