Ju jeni vizitori 4578477

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient komercial te Rruga Ali Demi
 • 10690193_10154891910875038_1763447951189706615_n
  Full Screen
  • 10690193_10154891910875038_1763447951189706615_n%1/3
  • 10393715_10154891910910038_9048536016418407145_n%2/3
  • 1621696_10154891910905038_4352367332736095129_n%3/3
  1/3
  10690193_10154891910875038_1763447951189706615_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 87
  • Tipi i prones: dyqane
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ali Demi
  • Zona e brendshme: 16,37 m²
  • Mbulim zone: 16,37 m²
   • per shitje 30 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent komercial me siperfaqje 16.37 m2. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ne rrugen 'Ali Demi' perballe me rrugen kryesore.. Aktualisht eshte ne gjendje pune dhe funsionon si kancelari. Eshte i pajisur me fasade xhami ,ka dhe nje tualet. Me orientim nga jugu. Ambjenti eshte me hipoteke.Ka zone parkimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 16.37 m²
   • Zone interneti 16.37 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %