Ju jeni vizitori 4618990

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent per Dyqan me siperfaqe 15 m2
 • 12557672_1173266739357663_1922211169_o (2)
  Full Screen
  • 12557672_1173266739357663_1922211169_o (2)%1/4
  • 12546282_1173266679357669_843883266_o (1)%2/4
  • 12557161_1173266769357660_1095484865_o (1)%3/4
  • 12562687_1173266756024328_1421919776_o (1)%4/4
  1/4
  12557672_1173266739357663_1922211169_o (2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 87
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 15 m²
   • per shitje 2.000.000Lek
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent per dyqan me siperfaqe 15 m2 ne rrugen ``Ismail Qemali``ne lagjen Nr.4.
  Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati me akses ne rruge,
  ne nje lagje te populluar dhe teper te frekuentuar ne periudhen e veres.
  Ambjenti eshte i pershtatshem per dyqan dhe ka funksionuar si i tille me pare.
  Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 15.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %