Ju jeni vizitori 4596956

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne M.Shyri
 • e20e83ae4d89961331499f2d63c24728
  Full Screen
  • e20e83ae4d89961331499f2d63c24728%1/7
  • cac9bdc28ee4805828fb9dbc38f8c638%2/7
  • c0f1e72adb20a42acc1b4ef4acf03bfa%3/7
  • e86224d0fb18632482679df4ac96edfe%4/7
  • dd95cbe33c88ae8d39747f670b4c405a%5/7
  • 1949a25df3681b2adca9a5316124b08b%6/7
  • 60a9f5225dda74077acc46dd4882dd9c%7/7
  1/7
  e20e83ae4d89961331499f2d63c24728
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 128
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Drejtoria e Policise
  • Zona e brendshme: 85 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
  • Zone toke: 90 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 ne M.Shyri me siperfaqe 85 i organizuar ne dy dhoma gjumi, soxhorno ,guzhine dhe ambjent ndenje i perbashket. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri dhe me administrim shume te mire. Aparatamenti eshte i pabanuar me pare. Per nje vizit ne prone jeni te mirepritur
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone toke 90.00 m²
   • Zone interneti 85.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta