Ju jeni vizitori 4664082

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjente Komerciale per Qira ( Caza Italia)
 • 20160112_102901
  Full Screen
  • 20160112_102901%1/5
  • 20160112_101344%2/5
  • 20160112_101311%3/5
  • 20160112_101126%4/5
  • 20160112_101403%5/5
  1/5
  20160112_102901
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 251
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pavaresia
  • Zona e brendshme: 350 m²
  • Zone toke: 350 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet me qira kati i trete i nje godine komerciale,fasada te medha xhami dhe katet bashkohen me shkalle te brendshme. Kati ka nje siperfaqe prej 350 m2 dhe eshte i hapur pa ndarje me 2 hyrje. Ambjentet ne kete godine jane te pershtatshme per biznese te ndryshme, dhe kane te gjithe fasade xhami nga rruga kryesore apo Autostrada poste parkimi, dhe zona eshte nder me te zhvilluarat industriale te DR-TR. Per me shume informacion apo per tju shoqeruar prane ketyre ambjenteve,mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Shkolle
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • Zone toke 350.00 m²
   • Zone interneti 350.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta