Ju jeni vizitori 4618748

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine ne shitje.
 • 12528185_217084765296676_1589499522_o
  Full Screen
  • 12528185_217084765296676_1589499522_o%1/6
  • 12545942_217084791963340_1600043030_o%2/6
  • 12557638_217084785296674_311036220_o%3/6
  • 12557073_217084661963353_788790340_o%4/6
  • 12562368_217084811963338_588020741_o%5/6
  • 12562448_217084678630018_560828507_o%6/6
  1/6
  12528185_217084765296676_1589499522_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 88
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia Nr.4 , Rruga Idriz Alidhima ,Sarande
  • Mbulim zone: 230 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Ky ambjent ndodhet ne pikat kryesore tregetare te shumices ne qytetin e Sarandes, perbehet prej 230 m2
  me nje hapesire teper te madhe per cfare do lloj biznesi,ka akses ne rrugen kryesore te qytetit
  si dhe shume institucione afer.
  Per me teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 230.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %